| Bästa 8 | Rankvecka | År | Vecka | Tävling | Land | Tour | Plac | Erhållna poäng | Faktor | Poäng räknas | Lista |
| 4 | 1 | 2026 | 19 | Svenska Juniortouren Elit #1 | SWE | Svenska Juniortouren Elit Pojkar | 06 | 40,47 | 100,00 % | 40,47 | Lista |
| | 3 | 2026 | 17 | Grand Opening | SWE | Svenska Juniortouren Elit Pojkar | WD | | 100,00 % | | Lista |
| | 7 | 2026 | 13 | Spring Swing omg 3 | | SGF Golf Ranking Pojkar | 09 | 8,17 | 100,00 % | 8,17 | Lista |
| 1 | 8 | 2026 | 12 | Spring Swing omg 2 | | SGF Golf Ranking Pojkar | 01 | 54,21 | 100,00 % | 54,21 | Lista |
| | 28 | 2025 | 44 | 54 Junior Tour by Visit Trelleborg FINAL | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 11 | 7,67 | 100,00 % | 7,67 | Lista |
| | 31 | 2025 | 41 | 54 Junior Tour by Visit Trelleborg 6/7 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 16 | 5,67 | 100,00 % | 5,67 | Lista |
| | 32 | 2025 | 40 | Swedish Golf Team Invitational | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 21 | 5,88 | 100,00 % | 5,88 | Lista |
| | 33 | 2025 | 39 | Svenska Juniortouren Final | SWE | Svenska Juniortouren Elit Pojkar | 46 | 3,22 | 100,00 % | 3,22 | Lista |
| 5 | 35 | 2025 | 37 | 54 Junior Tour by Visit Trelleborg 5/7 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 03 | 24,72 | 100,00 % | 24,72 | Lista |
| 7 | 36 | 2025 | 36 | Svenska Juniortouren Elit #6 | SWE | Svenska Juniortouren Elit Pojkar | 11 | 18,92 | 100,00 % | 18,92 | Lista |
| | 38 | 2025 | 34 | 54 Junior Tour by Visit Trelleborg 4/7 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 08 | 9,57 | 100,00 % | 9,57 | Lista |
| | 39 | 2025 | 33 | Svenska Juniortouren Elit #5 | SWE | Svenska Juniortouren Elit Pojkar | 16 | 7,48 | 100,00 % | 7,48 | Lista |
| | 40 | 2025 | 32 | PGA Junior Championship | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 43 | 2,76 | 100,00 % | 2,76 | Lista |
| | 41 | 2025 | 31 | Delsjö Junior Open WAGR | SWE | Junior Masters Invitational | 35 | 3,75 | 100,00 % | 3,75 | Lista |
| | 42 | 2025 | 30 | Svenska Juniortouren Elit #4 JSM Slag | SWE | Svenska Juniortouren Elit Pojkar | 36 | 7,69 | 100,00 % | 7,69 | Lista |
| | 43 | 2025 | 29 | More is better - JMI | SWE | Junior Masters Invitational | 022 | 4,89 | 100,00 % | 4,89 | Lista |
| | 44 | 2025 | 28 | Slaget om Skåne Elit #4 - Bokskogen matchplay | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 09 | 6,22 | 100,00 % | 6,22 | Lista |
| | 45 | 2025 | 27 | Stenson Sunesson Junior Challenge By Case | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 36 | 3,27 | 100,00 % | 3,27 | Lista |
| | 46 | 2025 | 26 | Svenska Juniortouren Elit #3 JSM Match | SWE | Svenska Juniortouren Elit Pojkar | 19 | 12,84 | 100,00 % | 12,84 | Lista |
| | 47 | 2025 | 25 | More is better - JMI Sofiedals GK Pojkar | SWE | Junior Masters Invitational | 16 | 4,71 | 100,00 % | 4,71 | Lista |
| 2 | 47 | 2025 | 25 | Slaget om Skåne Elit #3 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 02 | 50,12 | 100,00 % | 50,12 | Lista |
| | 49 | 2025 | 23 | Svenska Juniortouren Elit #2 | SWE | Svenska Juniortouren Elit Pojkar | 43 | 4,43 | 100,00 % | 4,43 | Lista |
| 0 | 50 | 2025 | 22 | Vreta Ping Junior Open | SWE | Junior Masters Invitational | 06 | 14,70 | 100,00 % | 14,70 | Lista |
| 6 | 51 | 2025 | 21 | 54 Junior Tour by Visit Trelleborg 3/7 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 09 | 19,49 | 100,00 % | 19,49 | Lista |
| | 52 | 2025 | 20 | Svenska Juniortouren Elit #1 | SWE | Svenska Juniortouren Elit Pojkar | 25 | 6,45 | 100,00 % | 6,45 | Lista |
| | 55 | 2025 | 17 | Grand Opening | SWE | Svenska Juniortouren Elit Pojkar | MC | 4,64 | 94,23 % | 4,37 | Lista |
| | 55 | 2025 | 17 | Norberg Open | SWE | Junior Masters Invitational | 17 | 4,93 | 94,23 % | 4,65 | Lista |
| | 58 | 2025 | 14 | More is better JMI | SWE | Junior Masters Invitational | 041 | 4,42 | 88,46 % | 3,91 | Lista |
| 0 | 59 | 2025 | 13 | Spring Swing omg 3 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 08 | 9,97 | 86,54 % | 8,63 | Lista |
| 0 | 60 | 2025 | 12 | Spring Swing omg 2 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 04 | 15,68 | 84,62 % | 13,27 | Lista |
| 3 | 80 | 2024 | 44 | More is Better | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 01 | 89,30 | 46,15 % | 41,22 | Lista |
| 0 | 80 | 2024 | 44 | Hinton Malmö Junior Tour 6 Final | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 06 | 15,05 | 46,15 % | 6,95 | Lista |
| 0 | 83 | 2024 | 41 | Hinton Malmö Junior Tour 5 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 04 | 13,27 | 40,38 % | 5,36 | Lista |
| | 85 | 2024 | 39 | Svenska Juniortouren Final | SWE | Svenska Juniortouren Elit Pojkar | 46 | 3,37 | 36,54 % | 1,23 | Lista |
| 8 | 86 | 2024 | 38 | Söderslätts Open Höst | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 002 | 52,38 | 34,62 % | 18,13 | Lista |
| | 87 | 2024 | 37 | Svenska Juniortouren Div 2 #6 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 28 | 1,49 | 32,69 % | 0,49 | Lista |
| | 90 | 2024 | 34 | Slaget om Skåne Race to Bokskogen Elit #5 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 19 | 2,65 | 26,92 % | 0,71 | Lista |
| | 91 | 2024 | 33 | Svenska Juniortouren Div 1 #5 | SWE | Svenska Juniortouren Div 1 | 18 | 4,96 | 25,00 % | 1,24 | Lista |
| | 91 | 2024 | 33 | Hinton Malmö Junior Tour 4 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 11 | 5,10 | 25,00 % | 1,28 | Lista |
| | 93 | 2024 | 31 | Delsjö Junior Open | SWE | Junior Masters Invitational | 043 | 2,93 | 21,15 % | 0,62 | Lista |
| 0 | 94 | 2024 | 30 | Svenska Juniortouren Div 2 #4 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 10 | 5,91 | 19,23 % | 1,14 | Lista |
| | 95 | 2024 | 29 | More is better | SWE | Junior Masters Invitational | 34 | 3,46 | 17,31 % | 0,60 | Lista |
| | 97 | 2024 | 27 | Hinton Malmö Junior Tour 3 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 21 | 2,29 | 13,46 % | 0,31 | Lista |
| 0 | 97 | 2024 | 27 | Carin Hjalmarsson Junior Open | SWE | Junior Masters Invitational | 09 | 9,93 | 13,46 % | 1,34 | Lista |
| | 98 | 2024 | 26 | Svenska Juniortouren Div 1 #3 | SWE | Svenska Juniortouren Div 1 | MC | 1,12 | 11,54 % | 0,13 | Lista |
| | 99 | 2024 | 25 | Haverdal Junior Open by PING | SWE | Junior Masters Invitational | 14 | 5,84 | 9,62 % | 0,56 | Lista |
| | 99 | 2024 | 25 | PGA Junior Championship | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 32 | 2,11 | 9,62 % | 0,20 | Lista |
| | 100 | 2024 | 24 | More is better | SWE | Junior Masters Invitational | 22 | 5,31 | 7,69 % | 0,41 | Lista |
| | 101 | 2024 | 23 | JMI Kalmar GK | SWE | Junior Masters Invitational | 27 | 2,92 | 5,77 % | 0,17 | Lista |
| 0 | 101 | 2024 | 23 | Skogaby Open | SWE | SGF Golf Ranking Herrar | 04 | 13,59 | 5,77 % | 0,78 | Lista |
| | 102 | 2024 | 22 | Svenska Juniortouren Div 1 #2 | SWE | Svenska Juniortouren Div 1 | 19 | 3,93 | 3,85 % | 0,15 | Lista |
| | 104 | 2024 | 20 | Svenska Juniortouren Div 1 #1 | SWE | Svenska Juniortouren Div 1 | 18 | 4,64 | 0,00 % | 0,00 | Lista |