| Bästa 8 | Rankvecka | År | Vecka | Tävling | Land | Tour | Plac | Erhållna poäng | Faktor | Poäng räknas | Lista |
| | 12 | 2026 | 33 | Callaway Cup | SWE | Junior Masters Invitational | 28 | 2,81 | 100,00 % | 2,81 | Lista |
| | 14 | 2026 | 31 | Svenska Juniortouren Div 2 #4 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 06 | 7,49 | 100,00 % | 7,49 | Lista |
| 8 | 16 | 2026 | 29 | Cobra Puma Junior Challenge JMI | SWE | Junior Masters Invitational | 09 | 7,70 | 100,00 % | 7,70 | Lista |
| 4 | 17 | 2026 | 28 | Slaget om Göteborg | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 08 | 12,21 | 100,00 % | 12,21 | Lista |
| | 18 | 2026 | 27 | JMI Junior Open Täby GK | SWE | Junior Masters Invitational | 041 | 1,79 | 100,00 % | 1,79 | Lista |
| 6 | 18 | 2026 | 27 | Slaget om Dalarna #3 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 04 | 8,49 | 100,00 % | 8,49 | Lista |
| 5 | 19 | 2026 | 26 | Svenska Juniortouren Div 2 #3 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 03 | 11,55 | 100,00 % | 11,55 | Lista |
| | 21 | 2026 | 24 | Huvudstadens Junior Open | SWE | Junior Masters Invitational | 040 | 2,32 | 100,00 % | 2,32 | Lista |
| 1 | 23 | 2026 | 22 | Svenska Juniortouren Div 2 #2 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 01 | 33,15 | 100,00 % | 33,15 | Lista |
| 3 | 24 | 2026 | 21 | Österåker Junior Open | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 07 | 14,50 | 100,00 % | 14,50 | Lista |
| 7 | 25 | 2026 | 20 | Hammarö Junior Open JMI | SWE | Junior Masters Invitational | 08 | 8,07 | 100,00 % | 8,07 | Lista |
| | 27 | 2026 | 18 | JMI Torslanda | SWE | Junior Masters Invitational | 26 | 2,49 | 100,00 % | 2,49 | Lista |
| | 27 | 2026 | 18 | Gräppås PING Junior Open 36 hål | SWE | Junior Masters Invitational | 37 | 2,32 | 100,00 % | 2,32 | Lista |
| | 57 | 2025 | 40 | NGL Qualifying School Landeryd | SWE | Cutter & Buck Tour | 55 | 1,28 | 90,38 % | 1,16 | Lista |
| | 60 | 2025 | 37 | 54 Junior Tour by Visit Trelleborg 5/7 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | DQ | | 84,62 % | | Lista |
| | 61 | 2025 | 36 | Svenska Juniortouren Div 2 #6 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 34 | 1,24 | 82,69 % | 1,03 | Lista |
| | 63 | 2025 | 34 | Nora Open - Ligma Tour | SWE | SGF Golf Ranking Herrar | 49 | 2,51 | 78,85 % | 1,98 | Lista |
| | 65 | 2025 | 32 | Callaway Cup | SWE | Junior Masters Invitational | 50 | 0,89 | 75,00 % | 0,67 | Lista |
| | 65 | 2025 | 32 | Kårsta Open - Ligma Tour | SWE | SGF Golf Ranking Herrar | 41 | 3,29 | 75,00 % | 2,47 | Lista |
| | 66 | 2025 | 31 | Svartinge Junior Open | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 55 | 1,62 | 73,08 % | 1,18 | Lista |
| | 66 | 2025 | 31 | Slaget om Stockholm Elit 5 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 51 | 1,72 | 73,08 % | 1,26 | Lista |
| | 67 | 2025 | 30 | Svenska Juniortouren Div 1 #4 | SWE | Svenska Juniortouren Div 1 | 41 | 1,68 | 71,15 % | 1,20 | Lista |
| | 68 | 2025 | 29 | COBRA/PUMA JMI | SWE | Junior Masters Invitational | 25 | 2,80 | 69,23 % | 1,94 | Lista |
| | 69 | 2025 | 28 | Richard S Johnson Junior Open by Titleist | SWE | Junior Masters Invitational | 086 | 0,18 | 67,31 % | 0,12 | Lista |
| | 69 | 2025 | 28 | JMI Täby Svea Leasing Junior Open | SWE | Junior Masters Invitational | 100 | 0,00 | 67,31 % | 0,00 | Lista |
| | 70 | 2025 | 27 | Vikingaskeppet 54 HÅL WAGR | SWE | Junior Masters Invitational | WD | | 65,38 % | | Lista |
| | 71 | 2025 | 26 | Slaget om Stockholm Elit 4 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 41 | 1,26 | 63,46 % | 0,80 | Lista |
| | 71 | 2025 | 26 | Svenska Juniortouren Div 1 #3 | SWE | Svenska Juniortouren Div 1 | 39 | 1,94 | 63,46 % | 1,23 | Lista |
| 0 | 72 | 2025 | 25 | Slaget om Dalarna 2 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 08 | 4,91 | 61,54 % | 3,02 | Lista |
| 0 | 73 | 2025 | 24 | Huvudstadens Junior Open | SWE | Junior Masters Invitational | 031 | 4,03 | 59,62 % | 2,40 | Lista |
| | 74 | 2025 | 23 | Svenska Juniortouren Div 2 #2 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 12 | 2,96 | 57,69 % | 1,71 | Lista |
| 0 | 75 | 2025 | 22 | JMI kval Hammarö GK | SWE | Junior Masters Invitational | 05 | 13,77 | 55,77 % | 7,68 | Lista |
| | 75 | 2025 | 22 | Smörum Open | DEN | ECCO Tour | MC | 0,00 | 55,77 % | 0,00 | Lista |
| 2 | 77 | 2025 | 20 | Svenska Juniortouren Div 2 #1 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 01 | 30,75 | 51,92 % | 15,97 | Lista |
| 0 | 79 | 2025 | 18 | Söderslätts Open Vår By Cobra & PUMA | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 029 | 3,65 | 48,08 % | 1,75 | Lista |
| | 80 | 2025 | 17 | SGDF Grand Opening | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 38 | 2,25 | 46,15 % | 1,04 | Lista |
| 0 | 80 | 2025 | 17 | Norberg Open | SWE | Junior Masters Invitational | 15 | 5,82 | 46,15 % | 2,69 | Lista |
| | 82 | 2025 | 15 | 54 Junior Tour by Visit Trelleborg 1/7 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 41 | 2,29 | 42,31 % | 0,97 | Lista |
| | 84 | 2025 | 13 | Spring Swing omg 3 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 37 | 2,09 | 38,46 % | 0,80 | Lista |
| | 85 | 2025 | 12 | Spring Swing omg 2 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 46 | 1,12 | 36,54 % | 0,41 | Lista |
| 0 | 86 | 2025 | 11 | Spring Swing omg 1 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 09 | 5,64 | 34,62 % | 1,95 | Lista |