| Bästa 8 | Rankvecka | År | Vecka | Tävling | Land | Tour | Plac | Erhållna poäng | Faktor | Poäng räknas | Lista |
| | 3 | 2026 | 33 | Svenska Juniortouren Div 2 #5 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 16 | 3,24 | 100,00 % | 3,24 | Lista |
| | 3 | 2026 | 33 | Slaget om STHLM Future Final | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 52 | 0,63 | 100,00 % | 0,63 | Lista |
| 7 | 4 | 2026 | 32 | Drottningholms 36:an | SWE | Junior Masters Invitational | 16 | 6,41 | 100,00 % | 6,41 | Lista |
| 5 | 4 | 2026 | 32 | Beijer Junior Open | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 12 | 7,08 | 100,00 % | 7,08 | Lista |
| | 5 | 2026 | 31 | Svenska Juniortouren Div 2 #4 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | RTD | | 100,00 % | | Lista |
| | 5 | 2026 | 31 | JMI PGA ProTime hosted by Pontus Nyholm | SWE | Junior Masters Invitational | 29 | 2,90 | 100,00 % | 2,90 | Lista |
| 2 | 7 | 2026 | 29 | JMI Cobra Puma Golf | SWE | Junior Masters Invitational | 11 | 7,42 | 100,00 % | 7,42 | Lista |
| | 8 | 2026 | 28 | Jönköping TaylorMade Junior Open | SWE | Junior Masters Invitational | 041 | 1,90 | 100,00 % | 1,90 | Lista |
| | 8 | 2026 | 28 | Slaget om STHLM Future | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 29 | 1,69 | 100,00 % | 1,69 | Lista |
| 0 | 9 | 2026 | 27 | Slaget om Dalarna #3 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 12 | 3,05 | 100,00 % | 3,05 | Lista |
| 0 | 9 | 2026 | 27 | JMI Junior Open Täby GK | SWE | Junior Masters Invitational | 019 | 5,08 | 100,00 % | 5,08 | Lista |
| | 9 | 2026 | 27 | Slaget om STHLM Future | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 19 | 2,33 | 100,00 % | 2,33 | Lista |
| 1 | 10 | 2026 | 26 | Svenska Juniortouren Div 3 #3 | SWE | Svenska Juniortouren Div 3 Bohuslän-Dal | 01 | 12,95 | 100,00 % | 12,95 | Lista |
| 4 | 10 | 2026 | 26 | Slaget om STHLM Future | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 06 | 7,17 | 100,00 % | 7,17 | Lista |
| | 11 | 2026 | 25 | Slaget om STHLM Future | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 55 | 0,46 | 100,00 % | 0,46 | Lista |
| | 13 | 2026 | 23 | Robert Karlsson Junior Open | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | WD | | 100,00 % | | Lista |
| | 14 | 2026 | 22 | Svenska Juniortouren Div 2 #2 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 21 | 1,61 | 100,00 % | 1,61 | Lista |
| 8 | 15 | 2026 | 21 | Österåker Junior Open | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 16 | 5,80 | 100,00 % | 5,80 | Lista |
| 3 | 16 | 2026 | 20 | Slaget om STHLM Future | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 07 | 7,22 | 100,00 % | 7,22 | Lista |
| | 17 | 2026 | 19 | Svenska Juniortouren Div 2 #1 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 44 | 0,84 | 100,00 % | 0,84 | Lista |
| | 54 | 2025 | 34 | Slaget Om Göteborg 5 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 40 | 1,63 | 96,15 % | 1,57 | Lista |
| | 55 | 2025 | 33 | Svenska Juniortouren Div 2 #5 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 35 | 1,30 | 94,23 % | 1,23 | Lista |
| 0 | 55 | 2025 | 33 | Slaget om Stockholm Future FINAL | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 16 | 3,03 | 94,23 % | 2,86 | Lista |
| 0 | 56 | 2025 | 32 | Slaget om Stockholm Future 6 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 26 | 1,90 | 92,31 % | 1,75 | Lista |
| 0 | 57 | 2025 | 31 | Slaget om Stockholm Future 5 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 20 | 2,24 | 90,38 % | 2,02 | Lista |
| 6 | 58 | 2025 | 30 | Svenska Juniortouren Div 3 #4 | SWE | Svenska Juniortouren Div 3 Bohuslän-Dal | 01 | 7,60 | 88,46 % | 6,72 | Lista |
| 0 | 59 | 2025 | 29 | COBRA/PUMA JMI | SWE | Junior Masters Invitational | 25 | 2,80 | 86,54 % | 2,42 | Lista |
| 0 | 60 | 2025 | 28 | JMI Täby Svea Leasing Junior Open | SWE | Junior Masters Invitational | 055 | 1,68 | 84,62 % | 1,42 | Lista |
| 0 | 60 | 2025 | 28 | GolfStar Junior Summer Series by Huvudstadens Golfklubb | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 14 | 1,18 | 84,62 % | 1,00 | Lista |
| 0 | 61 | 2025 | 27 | Slaget om Stockholm Future 4 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 36 | 1,00 | 82,69 % | 0,83 | Lista |
| 0 | 61 | 2025 | 27 | Ängsö International JMI 54 hål WAGR Presented by Collegeservice | SWE | Junior Masters Invitational | 47 | 1,04 | 82,69 % | 0,86 | Lista |
| 0 | 62 | 2025 | 26 | Slaget om Stockholm Future 3 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 30 | 1,10 | 80,77 % | 0,89 | Lista |
| | 62 | 2025 | 26 | Svenska Juniortouren Div 3 #3 | SWE | Svenska Juniortouren Div 3 Stockholm A+B | 30 | 0,45 | 80,77 % | 0,36 | Lista |
| 0 | 63 | 2025 | 25 | Österåker Junior Open | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 15 | 2,64 | 78,85 % | 2,08 | Lista |
| 0 | 63 | 2025 | 25 | Slaget om Stockholm Future 2 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 14 | 2,72 | 78,85 % | 2,14 | Lista |
| | 64 | 2025 | 24 | Huvudstadens Junior Open | SWE | Junior Masters Invitational | 095 | 0,00 | 76,92 % | 0,00 | Lista |
| 0 | 65 | 2025 | 23 | Svenska Juniortouren Div 2 #2 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 23 | 0,99 | 75,00 % | 0,74 | Lista |
| 0 | 67 | 2025 | 21 | 54 Junior Tour by Visit Trelleborg 3/7 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 54 | 1,62 | 71,15 % | 1,15 | Lista |
| | 68 | 2025 | 20 | Svenska Juniortouren Div 3 #1 | SWE | Svenska Juniortouren Div 3 Stockholm A+B | 21 | | 69,23 % | | Lista |
| 0 | 70 | 2025 | 18 | 54 Junior Tour by Visit Trelleborg 2/7 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 037 | 1,61 | 65,38 % | 1,05 | Lista |
| | 103 | 2024 | 37 | Svenska Juniortouren Div 3 #6 - Södermanland | SWE | Svenska Juniortouren Div 3 Södermanland | 46 | | 1,92 % | | Lista |
| | 103 | 2024 | 37 | Svenska Juniortouren Div 3 #6 | SWE | Svenska Juniortouren Div 3 Stockholm A+B | 17 | | 1,92 % | | Lista |