| Bästa 8 | Rankvecka | År | Vecka | Tävling | Land | Tour | Plac | Erhållna poäng | Faktor | Poäng räknas | Lista |
| 1 | 1 | 2026 | 19 | Svenska Juniortouren Div 2 #1 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 06 | 6,83 | 100,00 % | 6,83 | Lista |
| | 33 | 2025 | 39 | Möllepinan | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 39 | 1,15 | 100,00 % | 1,15 | Lista |
| 8 | 34 | 2025 | 38 | Slaget om Östergötland 5 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 26 | 2,11 | 100,00 % | 2,11 | Lista |
| | 35 | 2025 | 37 | Söderslätts Open Höst By Cobra & PUMA | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 052 | 1,01 | 100,00 % | 1,01 | Lista |
| | 37 | 2025 | 35 | Teen Cup Riksfinal P15 | SWE | Teen Cup | 16 | 0,91 | 100,00 % | 0,91 | Lista |
| 5 | 38 | 2025 | 34 | Ljunghusen Open | SWE | Junior Masters Invitational | 26 | 2,50 | 100,00 % | 2,50 | Lista |
| | 39 | 2025 | 33 | Svenska Juniortouren Div 1 #5 | SWE | Svenska Juniortouren Div 1 | 37 | 1,82 | 100,00 % | 1,82 | Lista |
| 4 | 39 | 2025 | 33 | Slaget om Stockholm Future FINAL | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 16 | 3,03 | 100,00 % | 3,03 | Lista |
| 6 | 40 | 2025 | 32 | Slaget om Stockholm Future 6 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 21 | 2,43 | 100,00 % | 2,43 | Lista |
| | 41 | 2025 | 31 | Slaget om Stockholm Future 5 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 46 | 0,73 | 100,00 % | 0,73 | Lista |
| 2 | 41 | 2025 | 31 | Hagge Junior Open | SWE | Junior Masters Invitational | 18 | 3,39 | 100,00 % | 3,39 | Lista |
| | 42 | 2025 | 30 | Svenska Juniortouren Div 2 #4 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 28 | 1,55 | 100,00 % | 1,55 | Lista |
| 0 | 44 | 2025 | 28 | Slaget om Skåne Elit #4 - Bokskogen matchplay | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 35 | 1,96 | 100,00 % | 1,96 | Lista |
| | 44 | 2025 | 28 | JMI Täby Svea Leasing Junior Open | SWE | Junior Masters Invitational | 097 | 0,00 | 100,00 % | 0,00 | Lista |
| 3 | 45 | 2025 | 27 | Slaget om Stockholm Future 4 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 13 | 3,30 | 100,00 % | 3,30 | Lista |
| | 45 | 2025 | 27 | Ängsö International JMI 54 hål WAGR Presented by Collegeservice | SWE | Junior Masters Invitational | 49 | 0,96 | 100,00 % | 0,96 | Lista |
| | 47 | 2025 | 25 | Slaget om Stockholm Elit 2 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 47 | 1,59 | 100,00 % | 1,59 | Lista |
| | 47 | 2025 | 25 | Slaget om Skåne Future #2 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 69 | 0,00 | 100,00 % | 0,00 | Lista |
| 0 | 50 | 2025 | 22 | Slaget om Stockholm Future | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 33 | 1,88 | 100,00 % | 1,88 | Lista |
| | 50 | 2025 | 22 | JMI kval Hammarö GK | SWE | Junior Masters Invitational | 58 | 0,62 | 100,00 % | 0,62 | Lista |
| 7 | 51 | 2025 | 21 | Slaget om Skåne Elit #2 - Sjöbo Open | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 21 | 2,31 | 100,00 % | 2,31 | Lista |
| | 57 | 2025 | 15 | Slaget om Skåne Elit #1 - S:t Arild Junior Open | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | MC | 1,64 | 90,38 % | 1,48 | Lista |
| 0 | 80 | 2024 | 44 | Hinton Malmö Junior Tour 6 Final | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 36 | 1,88 | 46,15 % | 0,87 | Lista |
| 0 | 84 | 2024 | 40 | Bro Hof Junior Open | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 41 | 1,72 | 38,46 % | 0,66 | Lista |
| | 86 | 2024 | 38 | Söderslätts Open Höst | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 091 | 0,00 | 34,62 % | 0,00 | Lista |
| | 87 | 2024 | 37 | Svenska Juniortouren Div 2 #6 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 26 | 1,27 | 32,69 % | 0,42 | Lista |
| 0 | 90 | 2024 | 34 | Slaget om Skåne Race to Bokskogen Future #5 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 12 | 3,27 | 26,92 % | 0,88 | Lista |
| | 91 | 2024 | 33 | Svenska Juniortouren Div 2 #5 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 42 | 0,92 | 25,00 % | 0,23 | Lista |
| 0 | 91 | 2024 | 33 | Juniorslaget | SWE | Junior Masters Invitational | 23 | 2,85 | 25,00 % | 0,71 | Lista |
| 0 | 92 | 2024 | 32 | Slaget om Stockholm Future #4 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 25 | 1,81 | 23,08 % | 0,42 | Lista |
| 0 | 93 | 2024 | 31 | Swedish Junior Classic | SWE | Junior Masters Invitational | 36 | 1,31 | 21,15 % | 0,28 | Lista |
| 0 | 93 | 2024 | 31 | Slaget om Skåne Race to Bokskogen Future #4 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 13 | 2,90 | 21,15 % | 0,61 | Lista |
| 0 | 94 | 2024 | 30 | Svenska Juniortouren Div 2 #4 | SWE | Svenska Juniortouren Div 2 | 14 | 2,64 | 19,23 % | 0,51 | Lista |
| 0 | 95 | 2024 | 29 | COBRA/PUMA | SWE | Junior Masters Invitational | 51 | 0,96 | 17,31 % | 0,17 | Lista |
| 0 | 95 | 2024 | 29 | Svartinge Junior Open | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 49 | 1,91 | 17,31 % | 0,33 | Lista |
| 0 | 96 | 2024 | 28 | Slaget om Skåne Race to Bokskogen Future #3 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 23 | 1,59 | 15,38 % | 0,24 | Lista |
| 0 | 97 | 2024 | 27 | Hagge Junior Open | SWE | Junior Masters Invitational | 38 | 1,16 | 13,46 % | 0,16 | Lista |
| 0 | 98 | 2024 | 26 | Svenska Juniortouren Div 3 #3 | SWE | Svenska Juniortouren Div 3 Skåne | 03 | 3,32 | 11,54 % | 0,38 | Lista |
| 0 | 98 | 2024 | 26 | Slaget om Stockholm Future #3 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 49 | 0,57 | 11,54 % | 0,07 | Lista |
| 0 | 99 | 2024 | 25 | Slaget om Skåne Race to Bokskogen Future #2 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 18 | 1,08 | 9,62 % | 0,10 | Lista |
| 0 | 99 | 2024 | 25 | Slaget om Stockholm Elit #5 | SWE | SGF Golf Ranking Pojkar | 45 | 1,14 | 9,62 % | 0,11 | Lista |
| | 104 | 2024 | 20 | Svenska Juniortouren Div 3 #1 - Dalarna | SWE | Svenska Juniortouren Div 3 Dalarna | 22 | | 0,00 % | | Lista |